je moderná spoločnosť zameraná na vývoj a správu informačných systémov (IS) s dôrazom na komplexnú starostlivosť o zákazníkov.

Politika a ciele

  • Kvalita – Zárukou kvality je pre nás certifikát ISO 9001 v odbore vývoj, implementácia a distribúcia software, ktorý definuje našu politiku kvality. Pre nás to znamená, že naše postupy práce fungujú na báze overených algoritmov a spracovania informácií v špecializovanom informačnom systéme. Spojenie týchto prvkov nám umožňuje dodávať výrobky, na ktoré sa možno spoľahnúť a ktoré sledujú najnovšie trendy v oblasti výpočtovej techniky.
  • Spokojnosť zákazníka – Ku kvalitnému výrobku poskytujeme naše služby. Každé želanie alebo problém zákazníka má vo firme najvyššiu prioritu a dostáva prednosť pred ostatnými činnosťami. Aby bol zákazník spokojný, snažíme sa mu poskytnúť to najlepšie z hľadiska moderných technológií, ceny a podpory pri zavedení do prevádzky.

 Súčasnosť

  • Naša spoločnosť je zameraná na nasadenie informačného systému Optivus pre malé a stredné spoločnosti – V Optivuse sa spojili dlhoročné skúsenosti z vývoja špecializovaných informačných systémov spolu s potrebou podnikov, rýchlo a efektívne spracovať informácie o zákazníkoch a vlastnej činnosti. Vznikol modulárny systém, ktorý nie je zaťažený minulosťou, používa najmodernejšie znalosti z oblasti spracovania údajov, ergonómie a počítačového výskumu. To všetko je v modernom dizajne s ľahkosťou ovládania, aké ste doposiaľ nepoznali.

Technológie

Sledujeme vývoj najnovších technológií, preto majú naši zákazníci ako prví k dispozícii najčerstvejšie novinky. Zákazníkom nasadzujeme robustné a flexibilné riešenia na báze operačného systému Windows 2003 Server a Windows SQL Server. Vyberáme pre zákazníkov to, čo má budúcnosť. Využívame iba riešenia od osvedčených producentov. Vo vlastnom vývoji používane SQL servery pre správu dát a technológie na báze HTML, XML, COM spolu s osvedčeným dizajnom aplikácií, určeným na kancelársky stôl. Nezabúdame ani na menších zákazníkov, ktorí môžu využiť rovnaké technológie, ktoré sú prispôsobené aj menej výkonným počítačom.

Realizované projekty

Za roky existencie našej spoločnosti sme vytvorili niekoľko unikátnych riešení. Nasadili sme systémy, ktoré spoľahlivo fungujú v prostredí množstva pobočiek a centrálneho spracovania údajov. Sú to kombinácie desiatok počítačov, prepojených prostredníctvom internetu do veľkej privátnej siete, ktorá denne produkuje miliónové obraty pre zákazníka. Naši zákazníci pochádzajú z privátneho sektora, pretože si uvedomujú, že v dnešnom svete má zmysel spoľahnúť sa na dobre pripraveného partnera, ktorý pre ich potreby vytvorí optimálnu kombináciu hardware a software. My nepracujeme formou predať a zabudnúť. Naši zákazníci sa pre nás stávajú členmi veľkej rodiny, ktorá vďaka našej podpore môže využiť celý veľký potenciál výpočtovej techniky a sústrediť sa na tvorbu vlastného zisku.