online-1905889_1280Modul KASA umožňuje vykonávať maloobchodný predaj prostredníctvom fiškálneho modulu. Fiškálny modul je hardwarové zariadenie, ktorého úlohou je nahradiť bežnú pokladňu v zmysle vyhlášky 55/1994 Z.z. o spôsobe vedenia evidencie tržieb elektronickou registračnou pokladnicou. Ako fiškálny modul je potrebné použiť homologizované zariadenie.

Jedinečné vlastnosti

 • Rýchly predaj – Optimalizácia predaja pomocou kódov tovaru alebo EAN, ktorá umožňuje maximálnu rýchlosť vytvorenia účtenky.
 • Simulácia fiškálneho modulu pre Demo – Celý predaj si môžete vyskúšať aj v DEMO-verzii programu, bez potreby vlastnenia fiškálneho modulu. V programe je zabudovaná simulácia, ktorá vám dá základnú predstavu o fungovaní.
 • Zdieľanie fiškálneho modulu – Vo firme vám stačí jediný fiškálny modul. V programe sú nástroje, ktoré umožňujú viacerým užívateľom vytvárať účtenky a tlačiť ich spoločne na jednom mieste. Ušetríte nemalé prostriedky.
 • Automatická kontrolná páska – Všetky účtenky sú automaticky preberané z fiškálu priamo do programu. Každú z nich si potom môžete kedykoľvek vytlačiť.
 • Automatické uzávierky – Program sleduje denné a mesačné uzávierky a upozorňuje v prípade, že nemáte uzatvorený predchádzajúci deň alebo mesiac.
 • Integrovaná čítačka čiarových kódov – Čítačka urýchľuje predaj. Sériová čítačka sa jednoducho zapojí do COM1 a automaticky nahadzuje tovar podľa prečítaného EAN kódu.

 

Príklady z programu:

Ďalšie vlastnosti modulu

 • Napojenie na sklad – Predaj na kase je napojený na dostupný tovar v sklade. Možno predpísať, ktorý sklad je prepojený s ktorou kasou a podľa toho predávať.
 • Aj pri kúpe samotnej kasy časť modulu Obchod zadarmo – Ak si nekúpite s kasou obchod, aj tak získate základnú podporu. Môžete si udržiavať došlé faktúry, spravovať sklad a zapisovať skladové pohyby.
 • Hľadanie dokladov – Pri hľadaní starších dokladov využijete filter. Máte už pripravené najčastejšie používané filtre, takže jediným kliknutím získate predaj z predchádzajúceho dňa.
 • Štatistické výsledky – V programe máte pripravenú základnú štatistiku. Rýchlo zistíte rozdelenie predaja podľa jednotlivých predavačov.

  Čítačka čiarových kódov

  Program je pripravený uľahčovať vám prácu pomocou čítačky čiarových kódov. Pokiaľ k počítaču pripojíte čítačku čiarových kódov pomocou sériového portu COM1, môžete v niektorých častiach programu vkladať údaje rýchlejšie. Sériová čítačka má výhodu oproti čítačke, ktorá sa pripája na klávesnicu, pretože nemusíte mať kurzor umiestnený v poli, kam sa údaje vkladajú.